Opatrovanie detí - Rodinná pohodička

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Opatrovanie detí

Ponúkame pravidelné alebo jednorazové opatrovanie detí u Vás doma, 365 dní v roku. Tiež zabezpečujeme odborný dohľad nad deťmi v detských kútikoch, svadbách, hoteloch, dovolenkách, na narodeninových a iných oslavách. Naše služby opatrovania detí zahŕňajú aj vyzdvihovanie detí zo škôlky a školy, doprovod detí na záujmové a športové krúžky, doučovanie. Opatrovateľky s deťmi navštevujú materské centrá, detské ihriská, chodia s deťmi plávať, cvičiť a pod.   
Dôležitou súčasťou našej práce je
výber opatrovateľky,  ktorý prebieha podľa prísnych kritérií. Naše opatrovateľky sú školené, musia mať znalosti a praktické skúsenosti  pri zabezpečovaní správnej výchovy z pedagogiky, psychológie a detskej pediatrie. Zároveň nám musia doložiť referencie, potvrdenie o svojom zdravotnom stave a výpis z registra trestov, nie starší ako tri mesiace. Pod vedením kvalifikovaných pracovníkov Vám pomôžeme vybrať druh či formu starostlivosti, ktorá bude najmenej zaťažujúca pre Vaše dieťa. Zároveň bude realistická z pohľadu dostupných možností rodiny, tiež z ekonomického hľadiska.

Ak Vás naša ponuka zaujala, ochotne Vám poskytneme akékoľvek informácie o možnostiach a spôsobe starostlivosti o Vaše dieťatko. V prípade záujmu Vám vieme poskytnúť referencie a kontakty na spokojných rodičov detí, ktorí využili alebo stále využívajú naše služby.

Našim cieľom je mať šťastné deti spokojných rodičov.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky